👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت آسیب شناسی مقاومت پذیری اقتصاد ایران

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت آسیب شناسی مقاومت پذیری اقتصاد ایران

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 24 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

بسم الله الرحمن الرحیم

آسیب شناسی مقاومت­پذیری اقتصاد ایران

طرح موضوع

تحريم اقتصادي اقدام برنامه ريزي شده يک يا چند دولت از طريق محدود کردن مناسبات اقتصادي براي اعمال فشار بر کشور هدف با مقاصد مختلف سياسي است.

افزايش قيمت كالاهاي وارداتي با تاكيد بر ماشين‌آلات و تجهيزات سرمايه‌اي، ناشي از افزايش ناگهاني نرخ ارز، طولاني‌تر شدن فرايند واردات به دليل مشكلات موجود براي براي نقل و انتقال ارز بين بانکي، تخصيص ارز مبادله‌اي و بالاخره كاهش سرمايه‌گذاري در توليدات صنعتي به دليل بروز شرايط نااطميناني و عدم امنيت براي سرمايه‌گذاران از مهمترين آثار تحريم‌هاي اقتصادي محسوب مي‌شوند.

مفهوم اقتصاد مقاومتی

در شرایطی که تحریم­ها در سال 1389 علیه ایران رو به گسترش بود، رهبر معظم انقلاب الگوی اقتصاد مقاومتی را ارائه کردند. اقتصاد مقاومتی اصطلاحی است که نخستین بار از سوی ایشان در دیدار با جمعی از کارآفرینان کشور مطرح شد و پس از آن در سخنرانی­های متعددی مورد تاکید ایشان قرار گرفت. ایشان اقتصاد مقاومتی را اینگونه تعریف کردند:" اقتصاد مقاومتی این است که ما یک اقتصادی داشته باشیم که هم روند رو به رشد اقتصادی در کشور محفوظ بماند، هم آسیب­پذیری کاهش پیدا کند ."

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت The Urinary System پاورپوینت اهمیت ارتباط پوست باپوست مادر و نوزاد بلافاصله بعد از زایمان پروپوزال حسابداری در مورد ارتباط فرهنگ و اشتباهات حسابداری دانلود پاورپوینت جلسه چهارم اهداف تعليم و تربيت از ديدگاه اسلام 9 ص