👈 فروشگاه فایل 👉

طرح توجيه و کارآفرینی آموزشگاه هنـرهاي تجسمي

ارتباط با ما

... دانلود ...

طرح توجيه و کارآفرینی آموزشگاه هنـرهاي تجسمي

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل :  word (..DOC) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 13 صفحه

 قسمتی از متن word (..DOC) : 

‏وزارت تعاون

‏معاونت طـرح و برنامه

‏طرح توجيه فني ، مالي و اقتصادي

‏آموزشگاه هنـرهاي تجسمي

‏با ظرفيت پذيرش هشتصد هنرجو در سال

‏مرداد ماه 1382

‏خلاصه طرح

‏موضوع طرح : آموزشگاه هنرهاي تجسمي ( طراحي، نقاشي، گرافيك، مينياتور و خوشنويسي )

‏ظرفيت : 800 هنر آموز در سال

‏محل اجراي طرح : قابل اجرا در كليه مناطق شهري كشور

‏سرمايه گذاري كـل: 45/167 ميليون ريال

‏سهم آوردة متقاضي: 45/17 ميليون ريال

‏سهم تسهيلات: 150 ميليون ريال

‏دورة بازگشـت سرمايه: 24 ماه

‏اشتغالزايي : 9 نفر

‏ مقــدمه :

‏ عدم توجه كافي به مبحث آموزش هنر در نظام آموزشي كشور از يك سو و اوقات فراغت نوجوانان و جوانان كه پيامد تعطيلات درازمدت مدارس و دانشگاهها در فصل تابستان است و از مهم ترين فرصت هاي دانش آموزان و دانشجويان به منظور كسب مهارت در رشته هاي هنري يا فني به شمار مي‏‌‏رود موجب احساس نياز به فراگيري هنر ، به صورت خارج از برنامه رسمي آموزشي شده است . در اين ميان هنر هاي تجسمي جايگاه خاصي بين نوجوانان و جوانان داراست. به دليل بومي بودن هنرهايي مانند خوشنويسي و نقاشي ايراني ( مينياتور ) ، اقبال عمومي براي فراگيري آنها در كنار هنرهاي پايه اي مانند طراحي و نقاشي و گرافيك رو به افزايش و تزايد است .

‏ آموزشگاههاي هنري آزاد مراكزي هستند كه مي‏‌‏توانند خلاء موجود در نظام آموزش و پرورش كشور در مورد آموزش مؤثر هنر را پر كرده و در اين رهگذر گامي در جهت ارتقاي سطح فرهنگ عمومي بردارند.

‏ طرح حاضر كه به احداث آموزشگاه هنرهاي تجسمي با ظرفيت چهار كلاس براي آموزش هنرجويان در رشته هاي خوشنويسي، طراحي، نقاشي، گرافيك و مينياتور اختصاص دارد نيـز قادر است ضمن حصول به هدف فوق‏‌‏الذكر ، نقش مهمي در غني سازي اوقات فراغت پس از ساعات اشتغال به تحصيل يا تابستاني دانش‏‌‏آموزان و دانشجويان بر عهده گيرد.

‏ ضمن اينكه با اجراي اين طرح در كنار دستيابي به بازده مناسب اقتصادي ، زمينه اشتغال نيروهاي متخصص و هنر مند فراهم مي‏‌‏گردد. همچنين اين طرح داراي اين قابليت است كه در قالب تعاوني هاي بانوان به مرحله اجرا درآيد.

‏سرمايه گذاري مورد نياز طرح

‏ ‏الف ‏–‏ سرمايه ثابت

‏مكان مورد نياز طرح ،‏ شامل يك باب ساختمان با كاربري اداري به مساحت تقريبي 90 متر مربع مي‏‌‏باشد كه ارزش رهن كامل (حصه ثابت ) آن معادل 120 ميليون ريال برآورد مي‏‌‏شود.

👇محصولات تصادفی👇

پرسشنامه رغبت دانلود پاورپوینت تساوی کسرها ریاضی پایه سوم دبستان پاورپوینت آنتی بیوگرام پاورپوینت روش تحقیق و مقاله نویسی پاورپوینت در مورد فناوری اطلاعات در هند