👈 فروشگاه فایل 👉

در مان بیماری ها با سیاه دانه

ارتباط با ما

... دانلود ...

در مان بیماری ها با سیاه دانه

فرمت فایل:ورد{فایل ویرایشی} تعداد صفحات:7 صفحه

چکیده ای از متن:

در مان بیماری ها با سیاه دانه :

1.درمان سرگیجه ودرد های گوش :

هر روز صبح یک قطره روغن سیاه دانه در گوش می چکانند واطراف گوشها را با آب چرب می کنند و سپس یک قاشق مربا خوری عسل با چند قطره روغن سیاه دانه مخلوط کرده وهرصبح ناشتا، حداقل به مدت یازده روز میل می کنند .

2.درمان بی خوابی:

پس از نماز وتر وقرائت سوره ی فاتحه سه مرتبه ،آیة الکرسی (سه مرتبه )آمن الرسول (سه مرتبه ) معوذتین (دو سوره پایانی قرآن سه مرتبه ) وسوره اخلاص (سه مرتبه )یک فنجان شیر گرم وپنج قطره روغن سیاه دانه را مخلوط کرده بنوشید.

3.درمان بیماری های زنان وزایمان :

از مناسب ترین نوشیدنی ها برای دوران نفاس ودردهای ناشی از قاعدگی وتقویت بانوان این است که سیاه دانه را با انار بیابانی وآب جوشانده وبا عسل شیرین کرده سه بار در شبانه روز میل شود، می توان از این محلول به عنوان مامی پاک کننده ی مهبلی جهت شست وشوی اندام تناسلی زنان استفاده کرد.

4.درمان ریزش مو :

مخلوطی از کوبیده سیاه دانه را که عصاره ی تره تیزک (شاهی )بدان اضافه شده با یک قاشق مرباخوری سرکه ویک فنجان روغن زیتون ، خوب مخلوط کرده و به عنوان یک تونیک (تقویت کننده موی سر )می توان آن را مورد استفاده قرار داد این تونیک را می توان به مدت یازده روز در آغاز شب بر سر مالید ، وپس از سه ساعت باآب گرم وشامپوی مناسب شست وشو داد .

5.درمان رماتیسم :

یک فنجان روغن سیاه دانه را کاملاً داغ می کنیم و سپس قبل از خواب آن را در محل درد مالیده ،خوب ماساژ می دهیم وبعد محل مورد نظر را با یک تکه پارچه پشمی باندپیچی نموده واستراحت می کنیم .

6 درمان بیماری قند :

خوشبختانه سیاه دانه نقش مهمی در درمان بیماری قند داردکه شرح آن بدین قرار است

 به اندازه ی یک لیوان از سیاه دانه آسیاب شده . نصف لیوان از بذر تره تیزک ،یک لیوان انارآسیاب شده (که پس از خشک شدن آن بدست می آید )، یک لیوان از ریشه کلم آسیاب شده که بعد از خشک کردن بدست می آید .

 اقلام فوق را خوب با هم مخلوط کنید ونصف قاشق از مخلوط به دست آمده باید حداقل نیم ساعت قبل از غذا میل شود ، برای کاستن تلخی از معجون می توان نصف قاشق از عسل خالص بدان اضافه کرده ومیل نموده، استفاده از این معجون را تقریباً به مدت یک ماه ادامه داد.

👇محصولات تصادفی👇

جاذبه های توریستی شهرستان نیشابور نمونه سوال عربی هفتم نوبت اول پاورپوینت در مورد هستة پژوهشی موقعیت یابی استراتژیک بنگاه های اقتصادی تحقیق فلورا فروزش دانلود پاورپوینت بیماری های انتقال یابنده از آب