👈 فروشگاه فایل 👉

اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکل بی انضباطی و عدم قانونپذیری یکی از دانش آموزانم را در مدرسه بهبود

ارتباط با ما

... دانلود ...

اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکل بی انضباطی و عدم قانونپذیری یکی از دانش آموزانم را در مدرسه بهبود

عنوان : دانلود اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکل بی انضباطی و عدم قانونپذیری یکی از دانش آموزانم را در مدرسه بهبود بخشم

فرمت: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحه: 13

مقدمه

قانون پذیری و رعایت نظم یکی از پیچیده ترین مولفه های رفتاری انسان است والدین، مربیان و اولیای جامعه آرزو دارند که افراد قانون پذیر و منظمی تربیت کنند وجود نظم و قانون احساس امنیت و اعتماد به نفس را در افراد ارتقا می دهد .(شکوهی، 1380)

براي اينكه انسان بتواند در اجتماع زندگي كند بايد رفتار اجتماعي و رعایت قوانین اجتماعی را بياموزد به اين معني كه رفتارش بايد مورد قبول اجتماع باشد . يكي از راههاي اجتماعي شدن و مورد قبول قرار گرفتن رعايت انضباط و مقرراتي است كه در اجتماع حكمفرماست .

مقررات و قوانيني انضباطي رفتار را تحت كنترل درمي آورد و چون اين كنترل اغلب مانع انجام خواسته هاي كودكان مي شود ، گاهي موجب خشم و عصبانيت آنها مي گردد . در تعليم و تربيت كودكان انضباط هميشه مورد توجه بوده ، ولي در اينكه اين انضباط چگونه بايد باشد و چگونه مي توان آن را آموزش داد عقايد متفاوت است .

در مواردي كه رفتار فرد در جهتي بر خلاف مقررات و قوانين گروه ، يعني بر خلاف انتظار و توقعات آنهاست او را فردي بي انضباط مي نامند . البته وقتي در آموزشگاه از انضباط صحبت مي شود مراد نظم و ترتيب و سكوت دانش آموزان نيست ، بلكه معني وسيعتري مورد نظر است به اين معني كه انضباط بايد منجر به انگيزش جهت حفظ مقررات شود و به صورت عادت درآيد .

👇محصولات تصادفی👇

کارآموزی مخابرات شهرستان نهاوند اموزش و پرورش و تعاریف و مفهوم ان پروپوزال رشته علوم اقتصادی تحقیق جهانگردی وگردشگری دانلود پاورپوینت تاریخ سوم انسانی انقلاب های قرون جدید