👈 فروشگاه فایل 👉

اقدام پژوهی چگونه توانستم مشكلات كف پاي صاف دانش آموزان را برطرف نمايم

ارتباط با ما

... دانلود ...

اقدام پژوهی چگونه توانستم مشكلات كف پاي صاف دانش آموزان را برطرف نمايم

عنوان : دانلود اقدام پژوهی چگونه توانستم مشكلات كف پاي صاف دانش آموزان را برطرف نمايم

فرمت: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحه: 14

چكيده

یکی از عارضه های مهم در بین كودكان و نوجوانان کف پای صاف است. بی شک عارضه کف پای صاف خیلی مهم است و این در حالی است که از سوی والدین و نوجوانان جدی گرفته نمی شود. این عارضه در مناطقی که فقر اجتماعی بیشتری وجود دارد بیشتر است و بسته به سطح زندگی مردم متفاوت است. در برخی موارد مشاهده می شود بیشتر نوجوانان و کودکان با پای برهنه روی سطح سخت بازی می کنند و این عامل مهمی در ایجاد این عارضه است. مخصوصا برای کودکان خردسال این موضوع بسیار مهم تر است.

شناخت بدشکلي ها وحرکات اصلاحي شاخه اي از تربيت بدني به شمار مي رود که درصدد اصلاح و برطرف کردن ضعف ها و ناهنجاري هاي مختلف عضلاني، ارگانيکي و هماهنگي و تعادل با استفاده از حرکات و برنامه هاي دقيق و اصولي ورزش مي باشد. اينجانب ........ در پژوهش مذكور سعي بر اين دارم كه مشكل كف پاي صاف را در تعدادي از دانش آموزانم مورد بررسي قرار داده و راهكار هاي مناسب را در جهت رفع اين معضل ارائه دهم.تمرينات اصلاحي اعمال شده در اين تحقيق مي تواند راه حلي مناسب، ارزان و بدون عارضه جانبي جهت برطرف نمودن ناهنجاري كف پاي صاف در دانش آموزان باشد.

مقدمه:

يكي از شايع ترين مشكلات مربوط به پا كه بعضي از دانش آموزان با آن دست به گريبان هستند و گاهي بدون آن كه از اين مشكل خبر داشته باشند، سال ها با آن زندگي مي كنند، صافي كف پا است.

اين عارضه هم در كودكان و هم در افراد بالغ شايع است. حدود 20 درصد از افراد بالغ دچار صافي كف پا هستند. در اين وضعيت، قوس پا در يك يا هر دو پا صاف است، در حالي كه اين قوس طبيعي در بيشتر افراد، فضايي را در قسمت داخلي پا شامل مي شود. البته ارتفاع اين قوس در افراد مختلف فرق مي كند. كودكان در سنين پايين اين قوس را ندارند. اين قوس بين سنين 3 تا 10 سالگي کم کم ايجاد مي شود.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت در مورد طراحی فضای سبز پروپوزال رشته مدیریت ارتباط بانکداری اینترنتی و وفاداری مشتریان پاورپوینت در مورد اصول برنامه ریزی بهداشتی تحقیق اعتیاد تحقیق آفات گياهان زينتی