👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت مدیریت عملکرد

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت مدیریت عملکرد

عنوان پاورپوینت:دانلود پاورپوینت مدیریت عملکرد

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 84

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

فهرست مطالب:

مقدمه

تعریف مدیریت

مدیریت و رهبری

نظریه نقشهای مدیریتی

خلاقیت مدیران

مدیریت موفق و مؤثر

و...

قسمتی از متن

مقدمه

ظهورسازمانهای اجتماعی وگسترش روزافزون انها یکی از خصیصه های بارز تمدن بشری است ، وبه این ترتیب وبا توجه به عوامل گوناگون مکانی و زمانی و ویژگیها و نیازهای خاص هر جامعه هر روز بر تکامل و توسعه این سازمانها افزوده می شود .بدیهی است هر سازمان اجتماعی برای نیل به اهدافی طراحی شده و با توجه به ساختارش نیازمند نوعی مدیریت است . یکی از پیامدهای مهم در هم ریخته شدن نظام ارزشی غرب حاکم شدن مکتب اصالت نفع بر روند فعالیتهای اقتصادی و تولید است .معتقدین به این مکتب یک عمل را تا انجا درست قلمداد میکند. که برای فرد یا افرادی بیشترین خوشی و اسایش را به بوجود اورد به بیان دیگر ملاک درستی یک عمل نتایج ان است نه شیوه انجام ان عمل.

تعریف مدیریت

مدیریت فرایند به کارگیری مؤثرو کارآمد منابع مادی وانسانی در برنامه ریزی سازماندهی بسیج منابع وامکانات هدایت و کنترل است که برای دستیابی به اهداف سازمانی و بر اساس نظام ارزشی مورد قبول صورت می گیرد.

واقعا باید گفت ؛که در ابتدا انسانها درباره مدیریت چقدر میدانند؟دانش مدیریت تا چه حد علمی است و آیا مدیریت علم است یا هنر؟ بخشی از مدیریت را میتوان از طریق مدریت آموزش فرا گرفت و بخشی دیگررا ضمن کار باید آموخت در واقع بخشی را که با آموزش فرا گرفته می شود علم مدیریت است . و بخشی را که موجب به کار بستن اندوختها در شرایط گوناگون می شود هنر مدیریت می نامند. «به عبارتی دیگر سخن علم دانستن است و هنر توانستن .»

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت سنگ مرمر و کاربردهای آن مجموعه قوانين و مقرارات بورس اوراق بهادار پاورپوینت اسرار موفقیت دانلود پاورپوینت ماهیچه و کار آن در بدن تحقیق عملیات حرارتی