👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت اخلاق مهندسي

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت اخلاق مهندسي

عنوان پاورپوینت:دانلود پاورپوینت اخلاق مهندسي 55 اسلاید

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 55

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

قسمتی از متن

در طول تاريخ مهندسان توانسته اند با استفاده از و کشفيات يافته هاي علمي و با ابتکار و خلاقيت خود مسائل مختلف مربوط به سلامت و بهداشت، درمان، آموزش، کشاورزي، مسکن، حمل و نقل و غيره را حل کنند و در نهايت آسايش و رفاه بيشتري را براي مردم فراهم کنند. همزمان با اين فعاليتها، مهندسان نيز توانسته اند جنگ افزارهاي فراواني را خلق کنند تا استفاده کنندگان از آنها بتوانند در زمان کوتاهتري انسانهاي بيشتري را از بين ببرند و يا بيمارکنند. همراه با هر دو نوع فعاليت ياد شده فعاليت­هاي مهندسي همراه با تخريب و آلوده سازي محيط زيست و اتلاف منابع طبيعي بوده است.

در حالي که مهندسان مي توانند همچنان از قدرت خلاقيت و ابتکار خود استفاده نموده، مسائل مختلف را حل کرده و رفاه و آسايش بيشتري را براي خود و مردم فراهم کنند، ولي برخورداري از اخلاق مهندسي است که باعث مي شود مهندسان خود کنترل کنندة فعاليتهاي خود شده و در نهايت حافظ منافع جامعه انساني و سلامت محيط زيست باشند. برخورداري از ارزشهاي انساني و اخلاق مهندسي مي تواند براي مهندسان آرامش خاطر، رضايت باطن و در نهايت شادي وافر بيافريند که هدف نهايي زندگي انسان در روي زمين است.

و...

دانلود پاورپوینت اخلاق مهندسي،پاورپوینت اخلاق مهندسي،اخلاق مهندسي،اخلاق، مهندسي،

👇محصولات تصادفی👇

برنامه ريزي جامع يا استراتژيك در مدیریت چيست؟ پرسشنامه سنجش بلوغ تجارت الکترونیک دانلود پاورپوینت تعاون 1 درس اول مطالعات اجتماعی پایه هشتم پاورپوینت هپاتيت بيمارستاني دانلود پاورپوینت اعداد حقیقی جلسه دوم